Cięcie laserowe

Oferujemy usługi laserowego cięcia blach. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą jakością oraz dbałością o szczegóły. Cięcie laserem zapewnia bardzo wysoką precyzję, powtarzalność i szybkość ciętych elementów. Do najważniejszych zalet cięcia laserowego, które to sprawiają, że jest to obecnie najbardziej ceniona ze wszystkich metod obróbki metali, należą przede wszystkim bardzo wysoka prędkość cięcia i jednocześnie zachowanie niezwykle wysokiej dokładności wymiarowej i gładkości powierzchni cięcia. Minimalizacja odpadów poprzez możliwość optymalnego zaprojektowania ścieżki cięcia oraz rozmieszczenia wycinanych elementów w arkuszu w celu zmaksymalizowania wykorzystania arkuszy metalu.

Szczelina, będąca efektem cięcia laserowego, charakteryzuje się minimalnym odchyleniem i zaokrągleniem, równą, gładką powierzchnią, jest przy tym bardzo wąska. W efekcie cięcia laserowego nie powstaje żużel, ani nawisy metalu na górnej krawędzi.

Dzięki temu nie jest wymagana dalsza obróbka tak przygotowanych elementów, co znacznie skraca cały proces i obniża jego koszty, w porównaniu np. do cięcia plazmowego.

W skład wykonywanych prac wchodzi m.in.