O firmie

Nasze motto: Zmieniamy się wraz z oczekiwaniami klientów

Zakład Mechaniczny Foster dzięki systematycznie nabywanej wiedzy i doświadczeniu oferuje profesjonalne podejście do klienta oraz produkty na wysokim poziomie. W celu sprostania coraz wyższym wymaganiom rynku stale inwestujemy w rozbudowę parku maszynowego co pozwala nam zaoferować Państwu coraz szerszy zakres usług i możliwości.

Specjalnością firmy jest produkcja obudów i osłon metalowych oraz obróbka stali, a także systemów napowietrzania kotłów c.o. 

Oferujemy: Komputerowe projektowanie CAD, cięcie laserem i wykrawarką, gięcie blachy i spawanie, szlifowanie, pełne przygotowanie powierzchni oraz malowanie proszkowe. 

Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się również odtwarzanie istniejących kształtów – na podstawie pomiarów powierzonych detali.

Posiadana wiedza inżynierska oraz doświadczenie techniczne pozwalają nam na realizacje bardzo wymagających technicznie wyrobów dla różnych gałęzi przemysłu.

Wykonujemy pojedyncze elementy jak i całe serie podzespołów dla potrzeb większych zakładów produkcyjnych.

Ze wszystkimi klientami współpracujemy w oparciu o wypracowane przez lata zasady dotyczące wysokiej etyki pracy i zatrudnienia, pozwalające nam na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Naszym celem jest dynamiczny rozwój spółki oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności mając na względzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pracowników i parterów, a także dbałość o etyczne postępowanie w biznesie.   

HISTORIA

Zakład Mechaniczny Foster został założony w 2017 roku, a powstał z przekształcenia Zakładu Elektronicznego Foster, który początki swojej działalności datuje na 1997r. Zakład specjalizował się w produkcji wysokiej jakości mikroprocesorowych regulatorów temperatury do kotłów centralnego ogrzewania, zaspokajając wzrastające oczekiwania szybko rozwijającego się rynku kotlarskiego. Dodatkowo Zakład zajmował się produkcją różnego rodzaju części metalowych do maszyn CNC oraz urządzeń elektrycznych. Chęć rozwoju i dywersji oferty przedsiębiorstwa, doprowadziła do podziału i dzięki temu powstał Zakład Mechaniczny FOSTER, który oferuje produkcję obudów i osłon metalowych oraz obróbkę stali, a także systemy napowietrzania kotłów c.o. 

Zapraszamy do współpracy.